会员登陆
帐号:

密码:

记住我



忘记密码?

现在注册!
网站风格

(共 3 个模板风格)
循中华文文学奖
循中国文文学奖
循中英文文学奖
2013循中文学奖国文文学奖得奖名单

2013年循中国文文学奖得奖名单

Senarai Pemenang Pertandingan Kesusasteraan Bahasa Melayu Tsun Jin Tahun 2013

CERPEN Kategori A
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Cheong Ko Ye (S3S1)
Annabelle Choo Hui Ying (S3S1)
Hadiah Cemerlang
Jessica Khoo Poh Xien (S3C5)
Law Pui Yee (S2S2)
Yap Siew Mun (S3C5)
Hadiah Kepujian
Chu Yi Zhi (S2S2)
Lee Lin Kit (S2C3)
Yap Ming Hao (S2S2)
Hadiah Saguhati
Lee Wei Yi (S3S1)
Sum Ka Mon (S2S2)



CERPEN Kategori B
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Choo Yi Kang (J3D)
Low Wen Yi (S1S2)
Hadiah Cemerlang
Lo Chee Yung (J3B)
Ng Chee Yang (J3B)
Ying Ke Li (J3B)
Hadiah Kepujian
Lee Hui Chyi (J3C)



CERPEN Kategori C
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama  
Chong Ying Yi (J2B)
Lau Yu Xuan (J2D)
Hadiah Cemerlang
Lim Woon Ling (J2B)
Lim Xi Ying (J2C)
Eng Fang Ying (J2D)
Hadiah Kepujian
Giam Mun Ning (J2A)
Yong Kai Xuan (J2F)
Yeap Jun Yi (J2F)
Hadiah Saguhati
Ng Zi Cheng  (J2F)
Hiew Chai Yao (J2F)



SAJAK Kategori A
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama  
Jonah Lin Jian Hua (S2S2)
 Lee Lin Kit (S2C3)
Hadiah Cemerlang
Cheong Ko Ye (S3S1)
Kheng Siong Wu (S2S2)
Tham Chun Ming (S2S2)
Hadiah Kepujian
Chiam Ying (S3S1)
Lai John-Nie (S2S2)
Yong Hui Ying (S3S1)
Hadiah Saguhati
Ang Kay Yin (S2S2)
Cheong Yi Ling (S2S2)



SAJAK Kategori B
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama  
Hew Zhen Yao (J3B)
Wong Thian Ping (J3D)
Hadiah Cemerlang
Choo Yi Kang (J3D)
Lee Jun Xuan (J3B)
Hadiah Kepujian
Mun Zhen Shang (J3D)
Choi Zhi Chuan (J3B)
Chau Chui Yin (J3B)



SAJAK Kategori C
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama  
Ho Nee Hen (J2C)
Siew Kuen Xian (J2C)
Hadiah Cemerlang
Celine Choo Huey Yin (J2B)
Lau Yu Xuan (J2D)
Lee Xin Yi (J2F)
Hadiah Kepujian
Amanda Hue Wen Ying (J2E)
Lim Sammie (J2J)
Lim Xi Ying (J2C)
Hadiah Saguhati
Bryan Lim Zhen Ern (J2E)
Lai Wen Shuen (J2C)



ESEI Kategori A
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama  
Lim Su Syn (S2S2)
Sum Ka Mon (S2S2)
Hadiah Cemerlang
Cheong Meisi (S3C1)
Chia Shin Ying (S3S2)
Ang Sea Yen (S2C3)
Hadiah Kepujian
Teh Xue Yi (S2S1)
Lim Jing Yee (S2S1)
Hee Weng Yi (S2S2)
Hadiah Saguhati
Wong Lap Jack (S3S2)
Kiefer Soon Jing Fung (S2S2)



ESEI Kategori B
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Wong Wan Ying (S1S1)
Lai Hong Hui (S1S2)
Hadiah Cemerlang
Koh Chen Yang (S1S2)
Selena Teng Huimin (J3C)
Yong Shu Wen (J3D)
Hadiah Kepujian
Lo Chee Yung (J3B)
Poh Wen Ying (J3D)
Yap Siew Kee (S1C2)
Hadiah Saguhati
Ng Han Sieang (S1S1)
Boo Sze Yee (S1S1)



ESEI Kategori C
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Lim Hui Ying (J1E)
Naomi Lim Xiao Qi (J1E)
Hadiah Cemerlang
How Juin Yi (J2D)
Lim Xi Ying (J2C)
Low Kar Qing (J2J)
Hadiah Kepujian
Tan Wan Yee (J2J)
Yong Kai Xuan (J2F)
Dorothy Loo Hsin Que (J2J)
Hadiah Saguhati
Chin Jun Hao (J2F)
Giam Mun Ning (J2A)

 

 

资料更新:201493