会员登陆
帐号:

密码:

记住我



忘记密码?

现在注册!
网站风格

(共 3 个模板风格)
循中华文文学奖
循中国文文学奖
循中英文文学奖
2011循中文学奖国文文学奖得奖名单

2011年循中国文文学奖得奖名单

Senarai Pemenang Pertandingan Kesusasteraan Bahasa Melayu TsunJin Tahun 2011

CERPEN Kategori A
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Khoo Sheng Choong(S3S1)
Adrienne Lee Luo Lin(S2S1)
Hadiah Cemerlang
Leong Pok Keng(S3S2)
Tsou Yan Jiet(S2S1)
Yong Zhen Quan(S2S1)
Hadiah Kepujian
Lau Chan Moi(S2S1)
Loh Mei Sean(S2S1)
Lim Pui Ling(S2S1)
Hadiah Saguhati
Hiew Tieng Shen(S2S1)
Foong Khai Leng(S2S1)



CERPEN Kategori B
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Bernard Low Chun Sun(S1S1)
Jessica Khoo Poh Xien(S1C5)
Hadiah Cemerlang
Chia Shin Ying(S1S2)
Liew Zi Jun(S1C2)
Lai Su Han(J3D)
Hadiah Kepujian
Ng She Moon(S1C2)
Wong Suei Cheng(S1S1)
Koh Poh Yi(S1S1)
Hadiah Saguhati
Wong Wen Wai(S1S3)
Lee She Yun(J3D)



CERPEN Kategori C
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Low Wen Yi(J2B)
Tham Jing Sam(J2B)
Hadiah Cemerlang
Lai Hong Hui(J2B)
Hiu Jia Jin(J2B)
Kong Yee Chee(J2B)
Hadiah Kepujian
Kok Kin Aik(J1C)
Yiu Chi Hao(J1B)
Lee Hui Chyi(J1C)
Hadiah Saguhati
Lo Chee Yung(J1B)
Teoh Yung Hsien(J1B)



SAJAK Kategori A
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Hiew Tieng Shen(S2S1)
Yee Jhia Xin(S2S1)
Hadiah Cemerlang
Adrienne Lee Luo Lin(S2S1)
Lau Pau(S2S1)
Lim Jie Hao(S2S1)
Hadiah Kepujian
Chia Khai Yuen(S2S1)
Chan Jun Yin(s2s1)
Chin Yan Yong(S2S1)
Hadiah Saguhati
Chin Yue Wen(S2S1)
Lai Xue Yung(S2C2)



SAJAK Kategori B
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Koh He Sim(S1S3)
Leo Yan Juin(S1S3)
Hadiah Cemerlang
Ler Jia Xin(S1S2)
Ngew Chuan Tee(S1S2)
Liew Chuin Jiat(S1S2)
Hadiah Kepujian
Wong Yin Cheng(S1S2)
Tan Elaine(J3C)
Lum Shi Xian(S1S1)
Commoidation
Wong Yong Ying(J3F)
Ng Wei Xuan(J3F)



SAJAK Kategori C
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Tan Yeow Hooi(J1B)
Cheah Poh Lin(J1C)
Hadiah Cemerlang
Lee Wei Lip(J1C)
Adrian Lee Luo Yi(J1D)
Chan Hoong Jie(J2E)
Hadiah Kepujian
Chen Shi Ching(J2D)
Gan Li Pei(J2D)
Tung Xou Ee(J2D)
Hadiah Saguhati
Low Suet Yee(J2B)
Ang Phei Weon(J1E)



ESEI Kategori A
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Leong Sin Wei(S3C3)
Khor Zhi Xin(S2C5)
Hadiah Cemerlang
Hue Jun Hao(S3S3)
Lee Peh Fenn(S3S3)



ESEI Kategori B
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Shia Shing Yi(S1S1)
Eunice Kok Jing Ee(S1S1)
Hadiah Cemerlang
Wong Suei Cheng(S1S1)
Rachel How Kar Yeng(S1S1)
Koh Poh Yi(S1S1)
Hadiah Kepujian
Koh Hei Sim(S1S3)
Chiam Ying(S1S1)
Lee Wen Khai(S1C2)
Hadiah Saguhati
Lee Zheng Hou(S1S1)
Lee Lin Kit(J3G)



ESEI Kategori C
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Wong Xie Yee(J2B)
Lim Chun Yuan(J2E)
Hadiah Cemerlang
Chan Hoong Jie(J2E)
Phang Kah Huei(J2B)
Tham Jing Sam(J2B)
Hadiah Kepujian
Wai Wan(J1B)
Chen Shi Ching(J2D)
Leong Yee Yan(J2B)
Hadiah Saguhati
Chang Jin Wen(J2B)
Nicholas Foo Tun How(J2B)



 

 

资料更新:2012年8月27日