会员登陆
帐号:

密码:

记住我



忘记密码?

现在注册!
网站风格

(共 3 个模板风格)
循中华文文学奖
循中国文文学奖
循中英文文学奖
2010循中文学奖国文文学奖得奖名单

2010年循中国文文学奖得奖名单

Senarai Pemenang Pertandingan Kesusasteraan Bahasa Melayu Tsun Jin Tahun 2010

CERPEN Kategori A
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Chew Yong Yu (S3S2)
Hadiah Cemerlang
Teo Khai Cin (S2C5)
Hadiah Kepujian
Leong Poh Keng (S2S2)
Tan Liang Yu (S3S2)



CERPEN Kategori B
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Hoo De Lin(J3C)
Thean Jia Hui (J3C)
Hadiah Cemerlang
Wong Yin Cheng (J3C)
Chang Shi Wei (J3C)
Ng Jun-Ming (J3C)
Hadiah Kepujian
Ng She Moon (J3C)
Adrienne Lee Luo Lin (S1S1)
Lee Wen Khai (J3C)
Hadiah Saguhati
Yong Chuan Chin (J3C)
Wong Suei Cheng (J3C)



CERPEN Kategori C
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Hor Tong En (J2D)
Lee See Wee (J2D)
SAJAK Kategori A
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Lai Cu Yen (S3S2)
Low Hooi Yen (S3S2)
Hadiah Cemerlang
Cheng Teng Sam (S3C2)
Lee Wai Chun (S3C2)
Chan Yu Xin (S2C5)
Hadiah Kepujian
Wee Liang Jian (S3S1)
Choong Siu Fai (S2S2)
Victor Kow Ter Shen (S3S2)
Hadiah Saguhati
Teh Shi An (S3S2)
Rachel Wong Poh Teng (S2S2)
SAJAK Kategori B
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Tsou Yan Jiet (S1S1)
Tan Zhi Ying (S1C6)
Hadiah Cemerlang
Wong Yin Cheng (J3C)
Hoo De Lin (J3C)
Alicia Leow Kai Chi (J3C)
Hadiah Kepujian
Chia Shin Ying (J3B)
Yong Jee San (S1C6)
Kooy Wei Nee (J3C)
Hadiah Saguhati
Thean Jia Hui (J3C)
Koh Poh Yi(J3F)
SAJAK Kategori C
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Chai Chang Jian (J1C)
Law Liang Choon (J1C)
Hadiah Cemerlang
Puah May Sing (J2B)
Sum Ka Mon(J2D)
Wong Xie Yee (J1B)
Hadiah Kepujian
Choong Shiao Teng (J1B)
Chong Pei Enn (J1C)
Boo Kai Hsien (J1C)
Hadiah Saguhati
Andrean Lim Shih Yee (J1C)
Wong Meei Jyi (J1C)
ESEI Kategori A
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Lai Cu Yen (S3S2)
Wong Pui Yee (S2C3)
Hadiah Cemerlang
Wong Yee Teng (S3C2)
Lee Nian You (S3C2)
Leong Sin Wei (S2C3)
Hadiah Kepujian
Loh Shin Yi (S2S2)
Tung Joe Ye (S3C2)
Lim Hui En (S3C2)
Hadiah Saguhati
Ooi Wei Chuan (S3S2)
Tay Sze Yin (S3C2)
ESEI Kategori B
Hadiah Anugerah Khas Juri
Nama Kelas
Wong Yin Cheng (J3C)
Lai Yong Jia (J3C)
Hadiah Cemerlang
Adrienne Lee Luo Lin (S1S1)
Shia Shing Yi (J3C)
Low Jiun Yang (S1S1)
Hadiah Kepujian
Chia Ren Yan (J3C)
Lau Chan Moi (S1S1)
Ng Zhen Bang (S1S1)
Hadiah Saguhati
Liow Pheik Yee (J3C)
Woon Yee Yan (S1S1)
ESEI Kategori C
 
Nama Kelas
Hadiah Cemerlang
Kah Xiao Tong(J2J) 
Tan Pei Ru(J2D) 
Hadiah Kepujian
Lee See Wee(J2D) 
Ooi Ren Yi(J1D) 
Hadiah Saguhati
Kok Kah Wai(J1D) 

 

 

资料更新:2012年8月27日